S hlavou v oblacích

– EEROPLANE –

Pocta letectví

EEROPLANE je nezávislá značka, která se snaží propagovat lásku k letadlům svým vlastním stylem. Alternativní, čistý a jednoduchý design, který vychází z lásky ke kreslení a typografii, se stal oblíbeným u mnoha bláznů do letadel u nás, ale i v zahraničí. Vytváříme svůj vlastní styl a naše věci rozpoznáte na ulici, v televizi, nebo kdekoliv jinde, během okamžiku.

Jsme štastní, že Vám naše tvorba dělá radost. S našimi produkty zažíváte dennodenně zajímavé příběhy. Ale ty nejkrásnější, o které se s námi dělíte, jsou o lidech a setkáních. Někdo se s Vámi začal bavit v parku, ve výtahu, v terminálu letiště, díky tomu, že jste ho zaujali.

Ruční tisk

Naše produkty jsou speciální díky ručnímu tisku barvami na vodní bázi. Jsou šetrnější k přírodě a nejsou oblíbené v masové produkci. To nám nevadí. Většinou tiskneme produkty hned po Vaší objednávce. Naše barvy k tisku jsou oblíbené z důvodu, že je na tričku skoro vůbec necítíte. (kromě zářivě bílých designů). Občas si připadáme, jako kuchaři. Vaše tričko tiskneme čerstvě pro Vás. A je to skvělý pocit.

Udržitelnost a materiály

Jsme si vědomi toho, že módní průmysl je jeden z těch, co znečišťují naší planetu nejvíce. Proto jsme se rozhodli jednat. Dnes je 95% našich produktů vyrobeno z bio bavlny. Naši dodavatelé jsou certifikováni Fair trade a splňují globální standardy pro ekologickou certifikaci. Máme velké štěstí, že součástí našeho týmu je umělkyně Lucie Tatarová, která dává ateliéru impulsy, které vedou ke zmenšování negativního vlivu na planetu.

Hodnoty a lidský přístup

Chcete dát někomu dárek a máte strach, že netrefíte velikost? S námi strach mít nemusíte. Naše poslání je tvořit produkty, které vykouzlí úsměv na tváři leteckým fanouškům. A když dostanou od Vás dárek, který jim nesedne, tak ho prostě u nás vymění, nejsou omezeni časem. Pokud chcete dát obdarovanému plnou volbu, kupte mu Dárkový poukaz.

Co o nás říkají klienti?

“Trika a mikiny Eeroplane jsou jednoznačným favoritem mého šatníku. Příjemný, kvalitní materiál, nápaditý a neokoukaný design a k tomu pohodlný střih. To pravé do města, i na letiště.”

— Jana Vojtová, pilot —

“Značka Eeroplane spojuje technickou krásu leteckého průmyslu s elegantními modními doplňky, které by neměly chybět v šatníku každého pravého letce nebo leteckého fanouška. Za detailní vyobrazení ikonických letadel z celého světa, by se nemuseli stydět ani konstruktéři, kteří samotná letadla rýsovali. Ponožky Eeroplane se již staly součástí mého pracovního oděvu a ani trička nesmí chybět na žádném pobytu.”

— Jan Honzek, Pilot  —

“Skvělé produkty a design. Jsem velmi potěšen, že mohu oblékat eeroplane oblečení, který se zdá být velmi unikátní mezi leteckým sortimentem :)”

— Lukáš Pařízek, akrobatický pilot —

Dobrý den. S hrdostí tady vaše trička nosím. Pracovně New York – Intrepid muzeum.

— Nikola Lukačovič, Pilot —

Mohli jste je zahlédnout v televizi

Vždycky nás potěší, když se ozve kamarád a řekne : “Zapni si televizi, mají na sobě vaše oblečení”. Rádi bychom tímto poděkovali našim klientům, kteří si nosí eeroplane oblečení i do médií. A také našim kamarádům, že se o to s námi podělí. Děkujeme a moc!